Taiwan

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Taiwan kinnisvara müügikuulutusi.

 

Taiwanis müüa kinnisvara

Taiwan on väike saareriik, Hiinast 180 km kaugusel. See hõlmab kaasaegseid linnu, traditsioonilisi Hiina templeid, termilisi allikaid ja maalilist mägist maastikku. Taipei pealinn põhjaosas on tuntud oma elavate ööturgude, Hiina keiserliku kunsti rahvuspalee muuseumis ja Taipei 101 - 509-meetrise vaateplatvormiga bambusest pilvelõhkuja.

Taiwani põhjaosa kinnisvaraturul tekkis augustis veidi raskusi, mis viitab kokkutõmbumisele pärast seda, kui Taiwanis müüdavad kinnisvaratehingud kuu jooksul langesid.

Vastvalminud elamukinnisvara nimekirja langus ja kinnisvaramüügi reklaam kinnitasid augustis kinnisvaraturul kasvavat pessimismi.

Taiwani põhjaosas müüdav kinnisvaraindeks langes eelmise kuuga 1,3 punkti 30,9 punktini.

Indeks hõlmab Taiwani põhjaosa suurimaid maakondi ja linnu, nagu Taipei, Uus Taipei, Keelung, Taoyuan, Hsinchu ja Yilan, moodustades üle 50% kogu riigi tehingutest ja ärikinnisvarast.

Eelkõige vähenesid Taiwani kinnisvaratehingud, kontorid ja kauplused Taiwani kõige nähtavamal kinnisvaraturul Taipeis eelmise kuuga võrreldes 27,8%, mis on augustis kuue linna seas kõige enam langenud.

  •  
    Taiwanisse kolimine. Ekspatria ja elab Taiwanis

            Hiina Vabariik, tuntud ka kui Taiwan, kujutab endast reaalsust ja omab nime oma peamisest saarest, mis moodustab selle riigi. Rahvusvaheliselt on seda nime sageli muudetud Taipei. Kuid vaatamata nendele erinevustele semantilisel tasandil, on mõningaid huvitusi, mida me Realigro's ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 9637

Müük Villa, Taiwan, Ping Tung County, Neipu Township, Zen-Feng Village Fu Guei Alley No. 30, 32, 34, 36

103,581.07EUR
Müük
Villa

132 m²
Hi! This is Miss Lin. I'm selling these four villas. They're located on a nice, quiet countryside. However, it's only 5 min. car-ride away from the ur...
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB